Dzień dobry wieczór!
Nie wiem co Cię tu przywiało 1, ale skoro już jesteś tudzież masz trochę czasu - może akurat zawartość tej strony domowej (tak, jestem tak stary...) Ci się spodoba i miło spędzisz tu parę chwil.
A jeśli nie, to bywaj! Dzięki za wizytę. Smoczysław
No, a jeśli uznasz, że cokolwiek lub wszystko co tu jest to lipa, dno i pięć metrów mułu, to tu poniżej masz Bramę do Morii:
============================
/ Padoj "paciulok" i pitaj \
//==============================\\
|| | ||
|| | ||
|| | ||
|| | ||
|| | || .
|| | || __ / \ HM...
|| | || * \ / |\ /
|| | || |__\____/
|| | || d\######||
|| | || | |###|b
---------------------------------- | _/###|
Innymi słowy (po śląsku): Powiedz "pierdoła" i idź stąd
Najpewniej jakieś błędy w wyszukiwarkach. Może złośliwość serwerów. Ewentualnie trolling kogoś znajomego.↩