Siemiwidzi

Dzień dobry wieczór!

Nie wiem co Cię tu przywiało 1, ale skoro już jesteś tudzież masz trochę czasu - może akurat zawartość tej strony domowej (tak, jestem tak stary...) Ci się spodoba i miło spędzisz tu parę chwil.

A jeśli nie, to bywaj! Dzięki za wizytę. Smoczysław


No, a jeśli uznasz, że cokolwiek lub wszystko co tu jest to lipa, dno i pięć metrów mułu, to tu poniżej masz Bramę do Morii:

   ============================                                            
 /   Padoj "paciulok" i pitaj   \                                   
//==============================\\                                  
||               |              ||                                  
||               |              ||                                
||               |              ||                                  
||               |              ||                                     
||               |              ||                    .                       
||               |              ||                __ / \     HM...    
||               |              ||              * \ /  |\   /  
||               |              ||              |__\____/ 
||               |              ||              d\######||
||               |              ||              |   |###|b
----------------------------------              |  _/###|

Innymi słowy (po śląsku): Powiedz "pierdoła" i idź stąd

  1. Najpewniej jakieś błędy w wyszukiwarkach. Może złośliwość serwerów. Ewentualnie trolling kogoś znajomego.